Entity Visitors (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información

en: Visitors
gl: Visitantes
