Entity Visitors (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Visitors
he: גולשים
