Entity Visitors (8.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
