CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: none
nl: geen

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: State
nl: Status

en: Change
nl: Wijzigen

en: Transition
nl: Overgang

en: Workspace
nl: Werkruimte

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Previous state
nl: Vorige status

en: Bundles
nl: Bundels

en: Briefly describe the changes you have made.
nl: Beschrijf de wijzigingen die u heeft aangebracht in het kort.

en: Source entity ID
nl: Bronentiteits-ID

en: This workflow applies to:
nl: Deze workflow is van toepassing op:

en: There are no entity types.
nl: Er zijn geen entiteitstypes.

en: Are you sure you want to apply this transition?
nl: Weet u zeker dat u deze overgang wilt toepassen?
