CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: none
af: geen

en: Default
af: Verstek

en: History
af: Geskiedenis

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Apply
af: Pas toe
