CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: none
am: ምንም

en: Default
am: ነባሪ

en: History
am: ታሪክ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Block
am: ጥምር

en: Sort by
am: ደርድር

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
