CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: none
ast: nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: History
ast: Historial

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
