CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: none
be: няма

en: Default
be: Прадвызначана

en: History
be: Гісторыя

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Change
be: Змяніць

en: Workflow
be: Плын працы

en: Apply
be: Ужыць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.
