CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: none
bo: མེད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
