CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: none
bs: ništa

en: History
bs: Istorija

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
