CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: none
ca: cap

en: Default
ca: Per defecte

en: History
ca: Història

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Block
ca: Bloc

en: State
ca: Estat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Change
ca: Canvia

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Transition
ca: Transició

en: Workspace
ca: Espai de treball

en: Apply
ca: Aplica

en: Execute
ca: Executa

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Previous state
ca: Estat previ

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: New state
ca: Nou estat

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: This workflow applies to:
ca: Aquest flux de treball aplica a:
