CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: none
cs: žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: History
cs: Historie

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Change
cs: Změnit

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Apply
cs: Použít

en: Execute
cs: Vykonat

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Briefly describe the changes you have made.
cs: Stručně popsat provedené změny.
