CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: none
cy: dim

en: Default
cy: Diofyn

en: History
cy: Hanes

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio
