CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
