CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: none
el: κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: History
el: Ιστορικό

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Change
el: Αλλαγή

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Asc
el: Αύξ

en: Briefly describe the changes you have made.
el: Συνοπτικά περιγράψτε τις αλλαγές που κάνατε.
