CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: none
eo: neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: History
eo: Historio

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Apply
eo: Apliku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Asc
eo: kreske
