CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: none
et: puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: History
et: Ajalugu

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Change
et: Muutmine

en: Workflow
et: Töövoog

en: Transition
et: Olekusiire

en: Workspace
et: Tööruum

en: Apply
et: Rakenda

en: Execute
et: Rakenda

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: Asc
et: Kasvav

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: This workflow applies to:
et: See töövoog rakendub:

en: There are no entity types.
et: Olemi tüübid puuduvad.
