CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: none
eu: bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: History
eu: Historia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Change
eu: Aldatu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Asc
eu: Goraka
