CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: none
fi: ei yhtään

en: Default
fi: Oletus

en: History
fi: Historia

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: State
fi: Tila

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Change
fi: Muuta

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Apply
fi: Käytä

en: Execute
fi: Suorita

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Briefly describe the changes you have made.
fi: Kuvaa lyhyesti tekemäsi muutokset.

en: Source entity ID
fi: Lähdekokonaisuuden ID
