CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: none
fil: wala

en: Default
fil: Pamantayan

en: History
fil: Kasaysayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak
