CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: none
gl: ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: History
gl: Historial

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: State
gl: Estado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Change
gl: Cambiar

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Execute
gl: Executar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.
