CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
