CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: none
hr: ništa

en: Default
hr: Zadano

en: History
hr: Povijest

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Change
hr: Promijeni

en: Workflow
hr: Tijek

en: Apply
hr: Primjeni

en: Execute
hr: Izvrši

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Asc
hr: Uzlazno
