CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
