CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: none
hu: nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: History
hu: Történet

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Change
hu: Változtat

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Transition
hu: Átmenet

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Previous state
hu: Előző állapot

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Asc
hu: Növ

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: This workflow applies to:
hu: Ez a munkafolyamat vonatkozik erre:

en: There are no entity types.
hu: Nincsenek entitástípusok.
