CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: none
is: engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: History
is: Saga

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: State
is: Fylki

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Apply
is: Virkja

en: Previous state
is: Fyrri staða
