CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: none
ka: არცერთი

en: History
ka: ისტორია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Change
ka: შეცვლა
