CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Default
kk: Стандартты

en: History
kk: Тарих

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок
