CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: none
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ
