CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Change
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Execute
kn: ಕಾರ್ಯಗತಗೊಳಿಸು
