CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: none
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: History
ku: مێژوو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار
