CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: none
lt: joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: History
lt: Istorija

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: State
lt: Etapas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Change
lt: Keisti

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Workspace
lt: Darbalaukis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.
