CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: none
lv: neviens

en: Default
lv: Noklusējuma

en: History
lv: Vēsture

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Change
lv: Mainīt

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Transition
lv: Pāreja

en: Workspace
lv: Darbvieta

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Previous state
lv: Iepriekšējais stāvoklis

en: Bundles
lv: Komplekti
