Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: History
ml: ചരിത്രം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
