CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: none
mn: хоосон

en: Default
mn: Анхны утга

en: History
mn: Түүх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан
