CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: none
mr: काहीच नाही

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: History
mr: इतिहास

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: State
mr: राज्य

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
