CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ
