CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: none
nn: ingen

en: Default
nn: Standard

en: History
nn: Historikk

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Apply
nn: Bruk
