CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: none
oc: pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: History
oc: Istoric

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: State
oc: Estat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Change
oc: Modificar

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Transition
oc: Transicion

en: Apply
oc: Aplicar

en: Execute
oc: Executar

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets
