CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: none
os: нæй

en: Default
os: Æнæивд

en: History
os: Истори
