CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ
