CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: none
pl: brak

en: Default
pl: Domyślny

en: History
pl: Historia

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Change
pl: Zmień

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Transition
pl: Przejście

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Previous state
pl: Poprzedni stan

en: Bundles
pl: Zestawy

en: New state
pl: Nowy stan

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.

en: This workflow applies to:
pl: Ten przepływ pracy dotyczy:

en: There are no entity types.
pl: Nie istnieją żadne typy encji
