CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Default
ps: تلواله

en: History
ps: تاريخ

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Change
ps: بدلون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundles
ps: بنډلونه
