CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: none
ro: nimic

en: Default
ro: Implicit

en: History
ro: Istoric

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Block
ro: Bloc

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Change
ro: Modificare

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Transition
ro: Tranziție

en: Apply
ro: Aplică

en: Execute
ro: Execută

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Asc
ro: Ascendent

en: Briefly describe the changes you have made.
ro: Descrieți pe scurt modificările pe care le-ați făcut.

en: Source entity ID
ro: ID entitate sursă
