CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Date
se: Dáhton

en: History
se: Historjá

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre
