CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල
