CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: none
sk: žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: History
sk: História

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Change
sk: Zmeniť

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Apply
sk: Použiť

en: Execute
sk: Spustiť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: Source entity ID
sk: ID zdrojovej entity

en: Are you sure you want to apply this transition?
sk: Naozaj chcete aplikovať tento prechod?
