CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: none
sl: nič

en: Default
sl: Privzeto

en: History
sl: Zgodovina

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Workflow
sl: Potek dela
