CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: none
sq: asnjë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: History
sq: Kronollogjia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar
