CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: State
sr: Статус

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Entity type
sr: Тип ентитета
